Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do ułatwienia obsługi strony oraz analizy statystycznej

Bau-Pol - usługi budowlane oraz przedstawiciel Caparol w Łodzi
Jesteśmy przedstawicielem firmy Caparol w Łodzi

 

Firma „Bau-Pol” s.c. swoją działalność rozpoczęła w roku 1997, działając nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.
Fundamentem rozpoczętej działalności było doświadczenie zdobyte przez współwłaścicieli w pracy na kontraktach w Niemczech Zachodnich we wczesnych latach dziewięćdziesiątych XX wieku.
Rozpoczęliśmy swą działalność od prac remontowo-wykończeniowych by z każdym rokiem poszerzać zakres działalności, wykonując dzisiaj prace budowlane od poziomu zero do pełnego wykończenia inwestycji pod klucz.
Wyodrębniliśmy na przestrzeni lat zespół pracowników i kadrę nadzorczą na takim poziomie, by gwarantować wykonanie prac, które charakteryzują się wysoką jakością i estetyką.
 
W roku 2001 podpisaliśmy umowę przedstawicielską z niemiecką firmą „Caparol” będącą wiodącym producentem farb wewnętrznych, farb elewacyjnych, materiałów do systemów dociepleń budynków oraz szerokiego asortymentu materiałów dekoracyjnych.
Doświadczenie firmy „Caparol”, której istnienie w Europie datuje się od 1885 roku, pozwoliło jej funkcjonować na rynkach światowych do dnia dzisiejszego przede wszystkim za sprawą najwyższej jakości produktów. Wszystkie materiały firmy „Caparol” będące w naszej ofercie handlowej posiadają aprobaty techniczne i certyfikaty dopuszczenia do obrotu oraz dokumenty potwierdzające zgodność z polskimi normami.
Są to materiały przyjazne środowisku, beze misyjne, nie powodujące alergii, dopuszczone do użytku w bardzo wymagających warunkach służby zdrowia.
Działając na rynku budowlanym przez długie lata, nawiązaliśmy kontakt z wieloma firmami budowlanymi, którym to firmom z pełnym zaufaniem co do ich profesjonalizmu powierzamy zadania inwestycyjne, w których my się nie specjalizujemy.
Współpracujemy również z zespołem projektantów branżowych, pracowniami architektonicznymi i z indywidualnymi architektami, których z całkowitym przekonaniem możemy polecić inwestorom.
 
90-764 ŁÓDŹ ul.Legionów 112 tel:42/630-75-65 fax:42/637-00-64
BAU-POL J.NIEMCZYK J.NOWAK Sp.j.
Caparol Color House w Łodzi
Doradca podatkowy Łódź